Nevşah Enstitü, sizi ruhsal seviyede aradığınız tüm cevapları bulmaya, Öz'ünüze yaklaşmaya ve Hakikat'le tanışmaya çağırıyor. Sizin için buradayız.
   
Nefesini Değiştir, Yaşamın Değişsin
Geri Bildirimler

Kendimle ilgili mucize kursu ile ilgili bir sürü şey söyleyebilirim ilk başta Mucize kursu benim için bir dönüm oldu. Kendimi birçok zaman yorgun bitkin ve düşünceleri arasında sıkışmış olduğum ne kadar olumlu düşünmeye çalışsam bile hep kendime yüklendiğim kendi ürettiğim bir sürü düşünce ve duyguya takılıp kaldığım zihnimde aklımla ve duygularımla ha bire kavga ettiğim. Bazı konularda tekrarlayan bir takıntı üzüntü ve endişe halindeyken, Kendimce bir arayışta iken karşıma çıkan yol oldu.  İnsanın kendine bir mucize olduğunu ve isterse sürekli bu mucize halinde kalıp sürekli mucizeleri görebileceğini öğreten bir değişim. 

Mk sayesinde düşüncelerime duygularıma ruhuma özüme dokundum. 

Bakışım değişti ruhum değişti düşüncelerim değişti ve olumsuz olarak gördüğüm her şey bir anda kara bir perde olarak aralandı. Ve mucizeleri görmeye ve hissetmeye yaşamaya başladım. Mucizenim küçüğü büyüğü olmaz. Asıl mucizenin kişinin kendisi olduğunu ve mucizeleri düşünce ve duygularıyla değiştiğinde hayatına alacağını gördüm. 

Nefes çalışmaları ile daha mutlu endişesiz kaygısız olduğumu fark ettim. 

Nefes eşittir mutluluk bence. Nefes le hayatımızı kolaylaştırabileceğimi mutlu bir şekilde mucizeler her daim hayatımıza alabileceğimi gördüm. Mk kurslarını özleyen ben sevgili Esma 

Esma MARTİN
+ daha fazla göster
KAYDOL
E-postanızı girerek, Şartlar & Politikalar kabul etmiş olursunuz.
Daha sonra aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.
 
Tüm hakları saklıdır. © 2003-2019 Nevşah Institute Kullanım Koşulları & Gizlilik Politikası design by ixir.